NOT KNOWN FACTS ABOUT کارشناسی خودرو در محل

Not known Facts About کارشناسی خودرو در محل

Not known Facts About کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

اگر قصد خرید خودرو دست دوم داشتید بهتر است ابتدا درخواست کارشناس خودرو دهید و بعد با بررسی ها او خرید خود را انجام دهید.

این کمک می‌کند قرارداد به درستی و بدون باگ قانونی بسته شود. متن قولنامه قطعا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید بادقت تنظیم شود.

کارشناسی خودرو در محل با ابزار آلات خاص خود صورت میگیرد، و کارشناس خودرو سیار باید از دانش خوبی برای تشخیص ایرادات خودرو برخوردار باشد چرا که بازدید خودرو در محل و خارج از محل تخصصی بازدید خودرو و اتاق رنگ کار دشواری است و تنها افراد خبره و با تجربه می‌توانند مشکلات بدنه و موتوری خودرو را تشخیص دهند.

در این شرایط کارشناسی خودرو اهمیت می یابد. زیرا کارشناسان خودرو می توانند مشکلات یک خودرو را به طور کامل تشخیص داده و در تعیین آموزش دقیق و منصفانه یک خودرو به طرفین معامله کمک کنند. با این حال همانطور که شما هم می دانید، یافتن کارشناسان خودرو حرفه ای برای هر فردی ممکن نیست. زیرا بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی با افراد فعال در این حوزه در پیدا کردن یک کارشناس حرفه ای و با تجربه عاجزند.

به این ترتیب، خیال شما بابت سلامت خودرو و امنیت آن راحت خواهد بود.

کارکیتا پرسنل با تجربه ای در زمینه کارشناسی فنی و بدنه خودرو دارد که هر کدام با ابزارهای مخصوص و جدید خودشان، این امکان را به شما کارشناس ماشین تهران می دهند تا بتوانید با خیالی راحت از صحت خودروی خودتان مطلع شوید.

برای این کار باید به بخش کارشناسی خودرو بروید و مراحل تکمیل فرم را انجام دهید. در نهایت پس از تکمیل فرم و ثبت درخواست در کارکیتا، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و می توانید مراحل مربوط به کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو در محل را دریافت کنید.

در صورتی که کارشناسی خودرو نتیجه مطلوبی داشته باشد و منجر به فروش اتوموبیل شود، می‌توان از کارشناس خودرو در محل درخواست کرد که قولنامه را تنظیم کند.

کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو در محل توسط کارشناسان کارکیتا با پوشش سراسری انجام می شود. یعنی در هر نقطه ای از کشور ایران که باشید، می توانید در کارکیتا درخواست خودتان را ثبت کنید. بر اساس محل قرارگیری شما و ماشین، کارشناس به محل اعزام می شود.

هیچ گاه بدون تجربه و تنها با آموزش های تئوری و دانسته های شخصی نمیتواند به شما در انتخاب درست ماشین مورد نظر کمک کند.

کاهش هزینه‌های تصادف با شناخت نقاط آسیب پذیر خودرو و بیمه

در فرآیند کارشناسی خودرو تمام قسمت های خودرو مورد بررسی قرار می گیرد مانند :

** با توجه به ترافیک‌ و شلوغی کلان‌شهرها، امکان تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای از سوی کارشناس وجود دارد. پیشاپیش از صبوری شما متشکریم. **

متاسفانه برخی از فروشندگان خودرو، با دستکاری بعضی از قطعات، می‌توانند کاری کنند که شما متوجه برخی نواقص خودرو نشوید و بیشتر از ارزش خودرو هزینه کنید.

Report this page